Sortiments

Melnā Govs produktu sastāvā pamatā ir Latvijā audzētas cūkgaļas un Baltijas BIO liellopa gaļa.

Mēs pilnīgi atteicāmies no mehāniski atkaulotas gaļas, ādas un tauku emulsijas, gaļas aizvietotājiem un garšas pastiprinātājiem.

VĀRĪTi/ Kūpināti produkti

Tītara hot dog desiņas

"Kabanoss Tomatino" desiņas

Brokastu bekons


Brokastu bekons ir pagatavots no augstākās kvalitātes cūkas krūtiņas pēc klasiskās tehnoloģijas – vairāk kā 4 stundas tika kūpināts aukstos dūmos. Skan izcili, vai ne?

KARSTI KŪPINĀTI CŪKGAĻAS STILBIŅI


Tos var baudīt gan aukstus, gan karstus, taču, pagatavojot cūkas stilbiņus, esiet gatavi uzņemt viesus, jo smarža liks sarosīties visiem gaļas cienītājiem. Sātīgi, mīksti un sulīgi… neskaitāmi iemesli, lai pagaršotu!

Enerģētiskā vērtība: 1021kJ/ 246kcal

VĀRĪTS CŪKGAĻAS ŠĶIŅĶIS AR ZAĻAJĀM OLĪVĀM


Klasisks vārīts cūkgaļas šķiņķis, pildīts ar Manzanilla zaļajām olīvām no Spānijas. Bez garšas pastiprinātājiem, bet izcils garšā, jo produkti, no kā tas gatavots, ir visaugstākās kvalitātes.

KARSTI KŪPINĀTS UN VĀRĪTS CŪKGAĻAS ŠĶIŅĶIS


Vai zinājāt par metodi, kad gaļa vispirms tiek kūpināta un pēc tam vārīta?! Šādu recepti jaunās gaļas fabrikas “Melnā Govs” galvenais gaļas meistars Markuss Murovskis ir atvedis no Vācijas.

Iberico Cūkgaļas SPEĶIS, SĀLĪTS


Īsta speķa delikatese, kas pagatavota no izcilās un pasaulē slavenās IBERICO audzētas cūkgaļas. Iesakām baudīt aukstu vai arī termiski apstrādātu, lai atklātu speķa sulīgumu un kraukšķīgo garoziņu. Speķī nav garšas pastiprinātāju un konservantu.

Enerģētiskā vērtība: 2826kJ/ 687kcal

KARSTI KŪPINĀTA KRŪTIŅA


Izmeklēta pasaules labākā cūkgaļa , kas veselu dienu aprūpēta, lai sniegtu Jūsu garšas kārpiņām augstāko eiforijas sajūtu!

KARSTI KŪPINĀTA KARBONĀDE AR PIPARIEM


Mīksta un sulīga cūkgaļa, kas bagātināta ar īpaši piemeklētu četru piparu maisījumu. Mūsu uzkodu izvēlē šim meistardarbam ir īpaša vieta.

KARSTI KŪPINĀTA CŪKGAĻAS KARBONĀDE


Tā pārsteigs gan viesu, gan mājinieku garšas kārpiņas. Ēdienreize siltām sarunām un patīkamām tikšanās reizēm.

Enerģētiskā vērtība: 424kJ/ 101kcal

KARSTI KŪPINĀTAS CŪKGAĻAS RIBIŅAS


Sulīgas vakariņas vai pusdienas. Neizbēgami komplimenti ir garantēti. Atliek vien pagatavot un pārliecināties!

Enerģētiskā vērtība: 1143kJ/ 276kcal

KARSTI KŪPINĀTI CĀĻU STILBIŅI


Karsti Kūpināti Cāļa spārniņi


Lieliska uzkoda, ko novērtēs ikviens. Iemesli, lai panašķētos ar šo delikatesi, nav jāizdomā, tie var būt kaut katru vakaru, ja ir kāre uz karsti kūpinātiem aromātiskiem cāļu spārniņiem. Visi vienādi brūni un garšīgi, un tā smarža…

KARSTI KŪPINĀTS CĀLIS


Gadu testēta recepte, lai sniegtu Jums atķirīgāko un gardāko kūpināto cāli, ko Jūs ar lepnumu servētu uz galda saviem tuvākajiem.

Karsti Kūpināts Cālis ar ķiplokiem


Pašmāju zeltaini brūns, karsti kūpināts cālis ar ķiplokiem, kas neļaus vilties prasīgākajiem gaļas cienītājiem. Dažādojiet salātus, uzkodas un citas maltītes, pievienojot aromātisku un garšas bagāto kūpināto cāli.

Karsti Kūpināts Cāļa giross


Produkts, kura mērķis pārsteigt ikvienu ar savu sulīgumu un gaļas konsistenci.

TĪTARA GAĻAS CEPAMDESIŅAS


Aktuālas jebkurā sezonā. Cep uz grila vai pannas – garša un kvalitāte pārsteigs jebkurā gadījumā. Sastāvā ir tītara gaļa (49,9%) un cāļu gaļa (38,8%).

Enerģētiskā vērtība: 672kJ/ 161kcal

Desiņas ar Halapenjo pipariem


Šīs desiņas ir mūsu ceha lepnums – visas kā viena halapenjo pipariņu formā. Un tā garša! Vai zināt, kas ir tās noslēpums?! Desiņas ir bagātīgi papildinātas ar Čedaras sieru. Tas dod pikantumu, aromātu un, protams, sulīgumu. Cepiet ugunskurā, cepiet uz grila, tāpat uz pannas vai cepeškrāsnī. Visādi būs ļoti gardi!

Vectēva cepamdesas


Šīm desiņām Vectēva vārds nav dots tāpat vien, te ir savs stāsts apakšā. Šī ir mūsu gaļas meistara sena ģimenes recepte, kas nu pielāgota mūsdienu izejvielām un pircēju prasībām. Un pircēji tik tiešām novērtē, par ko mūsu gaļas meistars ir ļoti priecīgs!

CĪSIŅI BĒRNIEM


Tie spēs iekarot pat visprasīgāko ēdāju garšas kārpiņas. Dabisks produkts - to sastāvā ir 71% cūkgaļas.

Enerģētiskā vērtība: 1213kJ/ 293kcal

FRANKFURTES DESIŅAS


Ņem talkā un rīko mājās īstu Vācijas festivālu ar vienu no svarīgākām sastāvdaļām – desiņām. Turklāt desiņu sastāvā ir Latvijā audzēta cūkgaļa un BIO liellopu gaļa.

Enerģētiskā vērtība: 1086kJ/ 262kcal

KRAKOVAS DESIŅAS


Oriģināla garša desiņu cienītājiem. Sastāvā ir liellopu gaļa (42%), cūkgaļa (24,2%), sāls, cukurs, sīpoli, garšvielas un kripatiņa Polijas atmosfēras.

Enerģētiskā vērtība: 1662kJ/ 403kcal

MEDNIEKU DESIŅAS


Medījām labāko mednieku desiņu recepti un mums tas izdevās. Pārliecinies par garšu pats! Sastāvā ir (60%) liellopu gaļa un (12,7%) cūkgaļa, garšvielas, sāls.

Enerģētiskā vērtība: 1416kJ/342 kcal

MĀJAS SARDELES


Sardeles, kas ir pelnījušas nokļūt Tavās mājās, lai pierādītu savu sātīgumu un lielisko garšu. Sastāvā ir (60%) cūkgaļa un (9,6%) liellopu gaļa, garšvielas, sāls.

Enerģētiskā vērtība: 1254kJ/ 303kcal

Cūkgaļas sīpoldesa


Liellopa sīpoldesa


Franču Asinsdesa


Izteiksmīga tradicionālās asinsdesas garša, ko papidina nedaudz rozīnes un kanēlis, kā to pielieto Franču asinsdesās.

Pavasara kupāti paprikā


Tā ir nemainīgi augtās kvalitātes cūkgaļas jēldesiņa, kam gaļas meistars klāt pievienojis papriku, tā iegūstot skaisti oranžīgu nokrāsu.

Pavasara kupāti spinātos


Šie kupāti spinātos nav nekāds joks. Cūkgaļas jēldesiņas ar labi daudz spinātiem, kas kupātus iekrāso pavisam zaļus. Vai nav skaisti?

Pavasara kupāti bietēs


Kupāti bietēs nav tikai attaisnojums šo jēldesiņu spilgtajai krāsai. Tā nav krāsviela, tās patiešām ir bietes, kas desiņas iekrāsojušas koši rozā. Pašu desiņu pamatā ir nemainīgi augstas kvalitātes cūkgaļa, savukārt vizuālajam baudījumam uz garšas niansēm, gaļas meistars tām pievienojis bietes.

PUSŽĀVĒTĀ DESA ITĀĻU GAUMĒ


Gards gabaliņš saulainās Itālijas garšas. Īstu gaļas produktu un kvalitatīvu sastāvdaļu cienītājiem.

Enerģētiskā vērtība: 1307kJ/ 316kcal

DOKTORDESA


Neticams gardums, kas populārs jau divus gadsimtus. Izmēģini, lai pārliecinātos! Sastāvā ir cūkgaļa un liellopu gaļa.

Enerģētiskā vērtība: 1096kJ/ 265kcal

Tītara Filejas desa


Produkts, kas ir tiešais konkurents mūsu slavenajais doktordesai. Veselīgāka alternatīva dāmām, ja regulārā doktordesa liekas par treknu.

IECIENĪTĀ DESA


Ar nemaldīgu nosaukumu. Īsts zelta atradums desu pasaulē. Sastāvā ir cūkgaļa, liellopu gaļa, sāls un garšvielas. Bez garšas pastiprinātājiem un konservantiem.

Berlīnes pastētes desa


Delikatese ikdienai un svētku dienai. Lieliski iederēsies uz kraukšķīgas bagetes ar rozā pipariem, ogām vai džemu.

Aknu desa Muižkunga ar zaļajiem pipariem


Pastēte ir pagatavota pēc īpašas tehnoloģijas - aknu masa tiek piepildīta dabīgās zarnās un, lai saglabātu aromātu un svaigumu, pārklāta ar parafīna kārtu.

Marinēti produkti

Melnā angusa steiks Tasmānijas piparu marinādē


Mūsu šedevrs, ko ar mūsu receptes palīdzību var pagatavot ikviens . Sulīgs ar izteiksmīgu Tasmānijas piparu garšu, kas līdzinās upeņu garšai.

Pīles Krūtiņa Apelsīnu marinādē


Izcili viegli pagatojams un gards piektdienas vakara ēdiens!

Jaunzēlandes Jērs piparmētras marinādē


Nav pasaulē labāka jēra par Jaunzēlandes tādēļ mēs to atvedām tieši Jums!

MŪSU STĀSTS   |   SORTIMENTS   |   PROJEKTI   |   KONTAKTI   |   PRIVĀTUMA POLITIKA

melna-govs-logo
error: Content is protected !!